Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage Присадка

Связаться с нами
Пн-Пт 10-18 Сб 10-15

Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage Присадка

Модель: 000754
1200 грн.

  • Наличие: В наличии


Кондиціонер металу XADO Maximum 1 Stage.

AMC MAXIMUM — 3-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги двофазного кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для відновлювального ремонту двигуна і його активного захисту безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після одноразового застосування AMC MAXIMUM експлуатаційні характеристики двигуна відновлюються до номінальних заводських. Завдяки ревіталізанту 1 Stage AMC MAXIMUM формує високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей двигуна. Відновлює робочі поверхні деталей і компенсує їх поточний знос. Створює активний захист деталей від навантаг і перегріву.

Особливість дії AMC MAXIMUM в тому, що вже з перших хвилин застосування (3-5 км) ви відчуєте позитивні зміни: машина легше їде, швидше стартує, поліпшується її розгінна динаміка. Ці поліпшення відбуваються за рахунок моментальної дії кондиціонера металу і агента 2D ковзання.

Застосування

Температура засобу перед застосуванням повинна бути не нижче +25 °С.

Флакон струснути. Внести* його вміст у оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури. Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3–5 хвилин.

Експлуатувати автомобіль в штатном режимі.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв

Присадка дизельных и бензиновых двигателей, XADO Revitalizant 1 Stage, Восстановительная присадка, защита двигателя от износа, зашита турбины, зашита бензиновых, газовых (LPG) и дизельных двигателей, присадки ХАДО, ХАДО, присадки ХАДО Кривой Рог, Автохимия, Кривой Рог

Купить автомобильные инструменты в Харькове, УкраинаКупить автомобильные инструменты в Харькове, Украина